Personāla atlase | EXPgroup
personāla atlase, darbinieku atlase, darbinieku piesaiste, darbinieku trūkums, personāla atlases uzņēmumi, personāla atlases kompānijas, CV šķirošana, kandidātu meklēšana
15654
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15654,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Personāla atlase

Ir tik daudz uzņēmumu, kas piedāvā personāla atlases pakalpojumus, bet kāpēc izmantot tieši EXPgroup?

EXPgroup atšķiras no citiem uzņēmumiem ar savu pieeju, nesludinot to, cik labi veicam savus pienākumus, bet gan pierādot sevi darbos.

 

Individuāla pieeja

Personāla atlases pieeja katram klientam ir individuāla. Pieeja ir balstīta uz klienta vajadzību un vērtību izzināšanas. Iegūta informācija tiek izmantota, lai sagatavotu amata un darbinieka profilu, kā arī sagatavotu  personāla atlases individuālu piedāvājumu.

 

Inovatīva pieeja

Mūsu speciālisti ir eksperti jaunāko tendenču klāstā personāla atlasē. Atlases procesā izmantojam tradicionālos kanālus, kā cv.lv un ss.com, kā arī inovatīvas metodes – kā rekrutēšana sociālajos medijos – Linkedin, Facebook, Instagram.

Sludinājumu izstrādē un atlases vadība tiek izmantota mūsdienīga programmatūra, kas ļauj sniegt pakalpojumu ātri un kvalitatīvi.

 

Mārketinga pieeja

Vēstījums, formāts kanāli un komunikācijas veids ar kandidātiem tiek piemēroti uzņēmuma  un amata profilam. Tiek definēts, kur, kā un kad sazināties ar kandidātiem, lai tos piesaistītu.

personāla atlase
kandidātu novērtēšana

Darbinieku un kandidātu novērtēšana ar Lumina Spark

 

Lumina spark psihometriskās testēšanas metode

Šī metode, caur personas psihometriskā profila rīku, ko sauc Lumina Portrets, ļauj izzināt un iepazīt konkrētā cilvēka personību raksturojošos īpašības un to izpausmes dažādās situācijās. Caur vienkāršu un krāsainu ilustrāciju ir iespējams saprast vienam otru, kā arī saņemt informāciju par to, kā uzlabot savstarpējo sadarbību un biznesa rezultātus.

 

Lumina metodes pielietojums personāla atlasē

Uzņēmuma vērtības un mērķi ir pamats katra kandidāta atbilstības novērtēšanai vakantajam amatam. Lumina metodes mērķis ir identificēt potenciālu un vairot personāla atlases efektivitāti un talantu vadības procesu vadību uzņēmumā.

 

Lumina metodes izmantošana komandām

Veicot komandas sastāva analīzi, rezultātā tiek radīta vizualizācija, kas atspoguļo komandas stiprās puses, kā arī potenciālās vājās puses. Tāpat iespējams redzēt katras komandas dalībnieka īpašības un kā tās realizējas kopējā sastāvā.

Sazinies ar mums

Sazinieties ar mūsu komandu, lai saņemtu piedāvājumu!

[]
1 Step 1
Vārdsyour full name
Telefons
e-pastsyour full name
Jūsu jautājumsmore details
0 /
Previous
Next