Par mums | EXPgroup
15625
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15625,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Par mums

Ilva Bērziņa, EXPgroup vadītāja

Par EXPgroup

SIA EXPgroup ir strauji augošs personāla vadības ārpakalpojumu uzņēmums, kuru raksturo individuāla pieeja un risinājumi ikvienam klientam.

Mūsu komandu veido pieredzes bagāti, proaktīvi, radoši profesionāļi, kuri sevi darba tirgū ir pierādījuši kā savas jomas speciālisti. Komandas profesionalitāti atzinīgi novērtē mūsu klienti, izvēloties ilgtermiņa sadarbību ar SIA EXPgroup.

SIA EXPgroup vizītkarte ir tā vērtības – reakcija, rīcība, radošums, rezultāts .

Mūsu klienti visbiežāk izvēlas:

1.Ātro palīdzību vakanču aizpildīšanā

Meklējam un atrodam darbiniekus lieliem, vidējiem un maziem uzņēmumiem. Mūsu krājumos pieejami dažāda līmeņa vadītāji, mārketinga un pārdošanas speciālisti, inženieri, IT un administratīvie darbinieki. Jo ilgāk draudzējamies, jo ātrāk atrodam darbiniekus jūsu uzņēmumam.

2.Ķirurģisku iejaukšanos vai terapeita konsultāciju

Saņemot jūsu izsaukumu, veiksim „bojātās vietas izgriešanu” (darbinieku atlaišanu, darba kārtību reglamentējošu dokumentu izstrādi), nozīmēsim atbilstošo terapiju: darbinieku personas lietu sakārtošanu, darbinieku viedokļu izpēti, atalgojuma sistēmas pārskatīšanu, vadītāju apmācību personāla vadībā, funkcionālo auditu, struktūras atbilstības novērtēšanu. Kaut ko neuzskaitījām? Varam arī to.

3.Kas var būt labāks par profilaksi?

Par kompetenta personāla vadītāja pastāvīgu vai limitētu klātbūtni uzņēmumā? Vajadzības gadījumā jums būtu pieejams profesionālis, kurš zinās jūsu uzņēmuma specifiku, iesaistīsies un atbalstīs  jūs darbā ar jūsu uzņēmuma personālu: veiks atlasi, ieviesīs un uzturēs personālvadības sistēmas, konsultēs vadību, uzturēs kārtībā personāla dokumentāciju.

Mūsu komanda

[/vc_column_inner]
Ilva Bērziņa
Līva Driķe
Līga Rudzīte
[/vc_row_inner]

Misija, vīzija, vērtības

EXPgroup MISIJA

EXPgroup sniedz uzņēmumiem pieejamus un rentablus pērsonālvadības ārpakalpojumus, ienesot ekspertu zināšanas organizācijās un kopīgi sasniedzot ilgtspējīgus, efektīvus rezultātus.

EXPgroup VĪZIJA

EXPgroup ir iecienītākais sadarbības partneris dažādu nozaru uzņēmumu biznesa efektivitātes paaugstināšanai.

EXPgroup VĒRTĪBAS

Reakcija, Rīcība, Radošums, Rezultāts.

Sazinies ar mums

Sazinieties ar mūsu komandu, lai saņemtu konsultāciju.