Seminārs "Personāla atlases procesa vadība" | EXPgroup
16026
post-template-default,single,single-post,postid-16026,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Seminārs “Personāla atlases procesa vadība”

ltrk

Seminārs “Personāla atlases procesa vadība”

Šīs gada 24.maijā aicinām apmeklēt Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras un SIA EXPgroup kopīgi rīkoto  semināru “Personāla atlases procesa vadība”.

Valsts ekonomikas un demogrāfijas ietekme uz darba tirgu rada aizvien lielākus ierobežojumus un iespējas darba devējiem piesaistīt un noturēt uzņēmumos atbilstošas kvalifikācijas darbiniekus, tāpēc liela nozīme ir prasmei efektīvi veikt personāla atlasi, lai darbības sasniegtu ātru un ilgstošu rezultātu.
//
Seminārā runāsim par:
• Darba devēja zīmola ietekme uz atbilstošo kandidātu piesaisti;
• Kā kandidāti pieņem lēmumu par darbu organizācijā;
• Atlases procesa sastāvdaļas un iesaistīto pušu kompetences un atbildība;
• Personas datu iegūšana un atbilstoša izmantošana atlases gaitā;
• Personāla atlases datu apstrādes un procesa automatizācijas iespējas.
//
Semināru vada:
Ilva Bērziņa, kas ir eksperte cilvēkresursu nozarē. Ikdienā Ilva kā uzņēmēja konsultē citus biznesu vadītājus caur šo unikālo prizmu – personāla vadītājs un uzņēmējs vienā veidolā. Ilvas radītais uzņēmums Efektīva cilvēkresursu pārvaldība – SIA EXPgroup uzņēmējiem piedāvā mūsdienīgus cilvēkresursus pakalpojumus – efektīvu komandu veidošanu, biznesa un personāla stratēģijas izstrādi, atlasi ar mārketinga elementiem, funkciju auditus kā efektivitātes uzlabošanas rīku. Pieredzi cilvēkresursu vadībā ieguvusi, strādājot tādos uzņēmumos kā Latvenergo, Nordic Partners, YIT Construction, LIDO, Grindex, RePharm, Euroaptieka, Tallink Latvija.
//
Seminārs pieejams tikai LTRK biedriem. Vienam pārstāvim no uzņēmuma dalība bez maksas, katram nākamajam 15,00 + PVN.
//
Reģistrācija: https://ej.uz/PV360_240518

 

Foto un teksta avots: Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera